Alsós tanulóink sikere Baksán

Készült: 2024. április 24. szerda

A Baksai Általános Iskola mesevetélkedőt hirdetett a környező iskolák 3-4. osztályos tanulóinak. Iskolánk diákjai is elindultak 2024. április 23-ai megmérettetésen.

A csapat tagjai Papp Hanna, Magyar Ramóna, Vörösvári Amira és Magyar Jázmin voltak.

A verseny szervezői három kevésbé ismert magyar népmesét választottak ki, amit alaposan meg kellett ismerniük a gyerekeknek. A csapatoknak előzetes feladatként az egyik meséhez illusztrációt kellett készíteniük és magukkal vinniük, melyekből a szervezők egy kiállítást rendeztek az iskola ebédlőjében. A tanulóknak a versenyen változatos, érdekes, kreatív és ügyességi feladatokat kellett megoldaniuk. A remek hangulatú vetélkedőn csapatunk ezüst minősítésben részesült.

Szeretettel gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek: Borzáné Petró Krisztina és Hollósi B. Mercédesz tanítónőknek.