Emlékfa-ültetés

Készült: 2021. június 16. szerda

Büszkék vagyunk a nyolcadikosainkra, akik videójukkal elnyerték a LAFARGE Királyegyházai Cementgyár pályázatán az emlékfa ültetésének lehetőségét.

A gyerekek hársfát választottak (hogy a méhek és a méhészek is örüljenek), amit 2021. június 15-én, az utolsó tanítási napon kaptak meg egy emléktáblával együtt, melyen az osztály névsora is látható. Igazán megtisztelő volt, hogy az átadáson és a faültetésen aktív szerepet vállalt Hoffman Tamás ügyvezető Igazgató is munkatársaival együtt. A nyolcadikos tanulók arra kérték fiatalabb iskolatársaikat, hogy kísérjék figyelemmel a fácska növekedését, gondozzák szeretettel.

Az iskolánk udvarán elültett hársfa testvérét szeptemberben a gyár indulásának 10. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségsorozat keretében fogják elültetni a diákjaink közreműködésével a cementgyár területén. Köszönjük a cementgyár vezetőségének a lehetőséget, a diákjainknak pedig a sikeres pályázatot!

További képek az intézmény Facebook-oldalán!