Köszönet a GRIM és Társa Bt.-nek

Készült: 2020. március 29. vasárnap

Mint bizonyára mindenki előtt ismert, az iskolás tanulók jelenleg digitális távoktatás keretében teljesítik tankötelezettségüket. Ehhez nagy mennyiségű digitális eszközre van szükség, amelyek jelentős részét az iskolánk készletéből tudtuk biztosítani a gyermekeknek, de érkeztek eszközök helyi cégektől, vállalkozásoktól is, amelyeket szintén eljuttattunk a tanulóinkhoz.

Külön köszönjük a GRIM és Társa Bt. által vásárolt és iskolánknak adományozott vadonatúj laptopot, amelyre rendszergazda kollégánk feltelepítette a tanuláshoz szükséges szoftvereket, és amelyet a múlt hét során már ki is helyeztünk használatra egy sokgyermekes családhoz. A saját tanulóink számára kihelyezett gépek száma aktuálisan 60 darab, és büszkék vagyunk arra is, hogy további 12 darab géppel segítettünk ki egy másik kistelepülési kisiskolát, akik addig egy gépet sem tudtak kölcsönözni a rászoruló tanulóik számára.