Újabb szép eredmények a Diákolimpián
Iskolánk diákjai a Pécsett megrendezett Kisiskolák Atlétikai Diákolimpia megyei döntőjén képviselték ismét intézményünket 2026. május 19-én.
Az időjárás és a helyszín hangulata is tökéletes volt egy szuper sportélményhez, tanulóink pedig nagy lelkesedéssel küzdve, egymást buzdítva, szép eredményeket értek el.
Eredmények:
Lány svédváltó: megyei 2. helyezés (Horváth Csenge Piroska, Kiss Vanessza, Magyar Jázmin, Papp Dorka).
Hárompróba egyéni versenyszám: III. korcsoport lány megyei 3. helyezés: Magyar Jázmin; IV. korcsoport lány megyei 3. helyezés: Kiss Vanessza.
Minden résztvevő diákunknak gratulálunk a versenyen nyújtott teljesítményhez, Takács Richárd tanár úrnak pedig a felkészítéshez!









