PractiWork mérés

Készült: 2023. október 14. szombat

A Manna Alapítvány Velux Foundation által támogatott 60 hónapos „Képzés-munka-jövő – együtt a szakképzés minőségének javításáért” című projektjének keretében 2023. október 12-én elkezdődtek a mérések a PractiWork® mérés-értékelési rendszer használatával iskolánkban a 6-7-8. osztályos tanulók körében.

A pályaorientációt támogató mérés tartalmazza az egyéni képességek, készségek, személyiségjellemzők, valamint munkaérdeklődés felmérését számos területen, mely alapján a tanuló megtudhatja a felmért kognitív, logikai képességek közül melyek terén mutat kiemelkedő tehetséget, továbbá, melyeket lenne érdemes még fejleszteni.

Tanulóink nagyon odatették magukat, érdeklődve, aktívan oldották meg az érdekes, izgalmas feladatokat. Várjuk az eredményeket!