Orfüi kirándulások

Készült: 2023. augusztus 25. péntek

2023. június 6-8. között 5-6. osztályos tanulóink a Királyegyházai Önkormányzat támogatásával ottalvós osztálykiránduláson vehettek részt Orfűn.

Számos érdekes programmal készültünk a gyerekeknek: túrázás a Balázs-hegyi kilátóhoz, a Pécsi-tó megkerülése éjszakai túra során, séta az Abaligeti-tóhoz, geocachingelés, tavak élővilágának tanulmányozása, az Abaligeti-barlang és a Denevér Múzeum megtekintése. Esténként is voltak közös programjaink: esti séta, társasjátékozás, kártyázás, főzés, tábortűznél nyárson sütés.

      

Tanulóink nagyon jól érezték magukat, sok élménnyel gazdagodtak és sok tudásra tettek szert. 

Köszönjük szépen az Önkormányzatnak, hogy támogatta az osztályok kirándulását, illetve segítette a tanulók szállítását.