Karácsonyi ünnepség 2022

Készült: 2022. december 22. csütörtök

A Királyegyházai Általános Iskolában 2022. december 21-én, a téli szünet előtti utolsó tanítási napon köszöntötték tanulóink az ünnepet. A rendkívül színvonalas műsort, amelyben az intézmény valamennyi osztálya és minden tanulója közreműködött Borzáné Petró Krisztina tanítónő szervezte és fogta össze.

Iskolánk tanulói az osztályonként előadott műsorszámokban megjelenítették a karácsonyi ünnepkör valamennyi elemét. Versekkel, regöléssel, színdarabbal, énekszóval és tánccal örvendeztették meg egymást, az iskola pedagógusait és a szülői közösség tagjait. Az Alapfokú Művészeti Iskola növendékei Felnagy József tanár úr közreműködésével mutatták be karácsonyi műsorukat, az iskola néptánccsoportja pedig Szűcsné Tóth Réka tanárnő vezetésével adta elő Jézus születésének történetét.