Romanap 2026
Romanapot tartottunk iskolánkban március 31-én Fuksz Veronika és Hollósi B. Mercédesz tanítónők szervezésében.
Képek az 1. osztályból
Az óvoda-iskola átmenetet segítő Napraforgó programunk keretében iskolába hívogató Gergely-járáson jártak az első osztályosok a Királyegyházai Óvodában.
Március 15-e emlékezete
Gratulálunk 5. osztályos tanulóinknak és az énekkar tagjainak a nemzeti ünnepünkhöz méltó, színvonalas műsorhoz!
Foci Diákolimpia 2026
A kisiskolák Diákolimpia Labdarúgás körzeti döntőjét nyolc iskola részvételével rendezték meg Kétújfaluban 2026. március 20-án.
Foci Diákolimpia 2026
Iskolánk tanulói a III. korcsoportos Diákolimpiai labdarúgás körzeti döntőjén vettek részt Szentlőrincen 2026. március 12-én.















